Telefon
0(532) 369 32 26
Adres
2. Matbaacılar Sitesi - İstanbul
Hızlı İletişim

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI

Teslimat Süreci

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilir. Bu süre siparişinizin detayına ve yaşanan yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişler anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile adresinize gönderilir.

100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Ürünlerin tarafınıza gönderilebilmesi için ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ürünleriniz kargoya verildikten sonra takibini size gönderilen kargo bilgileri veya kargo şirketinden yapabilirsiniz. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda en hızlı çözüm; kargo firması ile görüşmek olacaktır. Ancak böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız. Kargo firması, belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleri yetkili kargo şubesine geri götürür. Sizlere iletilen teslim süresi içinde ürünlerinizi şubeden teslim alamadığınız durumlarda ürünleriniz tarafımıza geri iade edilir. Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.

Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs- askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda firmamız sorumlu değildir.

Sipariş İptali

İnternet sitemizden siparişlerinizi, sitemiz üzerinden kendi tasarımlarınızı yaparak, JPEG veya PDF formatındaki dosyalarınızı yükleyerek ya da sitede bulunan hazır ürünlerden alarak verebilirsiniz.Dosya Yükleme alanından gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise İnternet Sitesinde kayıtlı olan eposta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi [email protected] adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen telefon numarası ile iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren ortalama 4-5 iş gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkânı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

Sitemizden almış olduğunuz hazır ürünleri hiçbir gerekçe göstermeden 14 (on dört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminin yapılabilmesi için tarafımızla iletişime geçerek veya [email protected] adresine e-posta atarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. E-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir. Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış ya da kişiye özel tasarlanmış ve onaylanmış siparişlerin iadesi yapılamamaktadır. Bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılamayacaktır.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz.

Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben ortalama 4-5 iş günü içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Tarafımızca yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin iade koşullarına uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.