Telefon
0(532) 369 32 26
Adres
2. Matbaacılar Sitesi - İstanbul
Hızlı İletişim

Sık Sorulan Sorular

Yardım Merkezi

Sitemizde bulunan hazır şablonları kullanarak ya da kendi hazır tasarımınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Sepetinizde bulunan ürünleri onaylayıp ödemeyi tamamladıktan sonra siparişiniz bize ulaşacaktır. Adedi fazla olan siparişleriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
Evet. İstediğiniz tasarımla ilgili bilgilerinizi bize e mail ile yollayın, destek ekibimiz tasarımınızı hazırladıktan sonra onay için sizinle iletişime geçecektir.
Banka onayı alındıktan sonra siparişiniz sisteme düşer ve baskı sırasına alınır, iş yoğunluğuna ve baskı sonrası yapılacak işlemlerin durumuna göre hazır hale getirilir. Siparişiniz hazırlandıktan sonra kargoya verilir ve kargonun yoğunluğuna göre size ulaşır.
1.Üye Girişi İle; 'Hesabım' sayfanızdan sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz. 2.Üye Girişi Olmadan; 'Sipariş Takibi' sayfasını ziyaret ederek sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
100 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargodur. 100 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti sipariş toplamınıza yansıtılır.
Kargo elinize ulaştığında öncelikle ürününüzü kontrol etmenizi ve hata varsa hasar tespit tutanağı tutmanız gerekmektedir. Tutanak tutamadığınız durumda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Kişiye özel siparişlerde iade kabul edilmemektedir.
Faturanız tarafımızdan kargo poşetinin üzerine yapıştırılıp gönderildiğinden, ürününüzü teslim alırken faturayı kontrol edebilirsiniz. Faturanın eksik olduğu durumlarda öncelikle kargonuzu teslim eden kişiye faturanızı sorabilirsiniz, yardımcı olamazsan tutanak tutturun, biz size faturayı ulaştırırız.
Faturasıyla birlikte geri gönderebilirsiniz, biz de size doğrusunu göndeririz.
Faturayla ürünleri karşılaştırıp tutanak tutturabilirsiniz, biz de eksik olan ürünleri size göndeririz.
Türkiye'nin her yerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.
Onaylanıp üretime girilmiş ürünlerin iptal yada iadesi maalesef yapılamamaktadır. Üretimine başlanmayan siparişinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal taleplerinizi [email protected] adresine mail atarak ya da telefonla iletişime geçerek bildirebilirsiniz. İptal işlemi onaylandıktan sonra bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde iadeniz gerçekleşecektir.